finadv.ltd :: Адвокатське бюро «ВЕКТОР» :: Податковий адвокат :: Оскарження податкових повідомлень-рішень фіскальної служби, штрафів Держпраці :: Розблокувати накладну ::
 

Адвокатське бюро ″Вектор″: хто ми?

 

| на головну

 

ПРО НАС

Основний напрямок спеціалізації  Адвокатського бюро «Вектор» — вирішення адміністративних спорів з податковими органами.

 

Спеціалісти компанії залучалися до вирішення податкових спорів для таких компаній як Tondach, Palma Group, Pruszynski, Trasko-invest, DHL, Raben, BD Shenker, Altsest, Candy Hoover, 5sec, Nestle, Gerlach, Jadran (JGL), IP-link company, Pepsi Co.

 

Співпраця з колегами з Панами, Словаччини, Кіпру, Португалії, Данії дозволяє команді Адвокатського бюро «Вектор»  результативно виконувати задачі клиєнтів.

 


Юристи та адвокати регулярно публікують свої аналітичні статті та дають експертні коментарі для спеціалізованих видань, зокрема: “Юрист і Закон”, “Юридична практика”, “Юридична газета”, “Транспорт”, “Транспорт і Логістика”, “Дело”, “Кореспондент”, “Експрес”, а також надають інтерв′ю для телеканалу “Україна”, радіо “Ера”, радіо “Столиця”.


Видання «Юрист і Закон» визнавали адвокатів бюро як кращих авторів 2019, 2020 р.р.

 

 НАША ДІЯЛЬНІСТЬ У ЦИФРАХ

 

 

 

 

 

 

 

 

КОРИСНІ АВТОРСЬКІ АНАЛІТИЧНІ МАТЕРІАЛИ

 

Щодо ПДВ, блокування накладних, ризиковості компаній 
 1. Відмова в реєстрації накладної: коли подано не повний комплект: чи може це стати вирішальним при розгляді спору в суді?
 2. Блокування податкових накладних: дещо про строки та наслідки: карантин зупиняє перебіг строків для подачі пояснень, а для подачі скарги? Чи можна оскаржити квитанцію про зупинення реєстрації? Яка позиція податкової, якщо письмові пояснення не подані впродовж 365 днів
 3. Неврахування таблиці даних платника: чи є сенс оскаржувати?:  чи доцільно оскаржувати рішення про неврахування таблиці даних, яка судова практика існує з цього приводу?
 4. Ризикованим тут не місце: монологи з податковою: матеріал був підготовлений з урахуванням актуальної судової практики станом на початок 2020 року, коли суди неохоче скасовували рішення податківців про застосування критерію 1.6. 
 5. «Будівельний» ПДВ: перша поставка житла: стаття була підготовлена з урахуванням позиції податківців станом на листопад 2019 року, проте буде корисна платникам і сьогодні.
 6. Заблокована накладна - передвісниця перевірки та штрафу: який строк для подачі пояснень, які наслідки, якщо не встигнути подати пояснення? Чи є правові підстави для реєстрації в податковій декларації заблокованої податкової накладної?

***

Щодо питань проведення податкових перевірок
 1. Про відкладення, перенесення, продовження строку проведення податкової перевірки: про те, що є правом, а що обов′язком для податкової під час проведення податкових перевірок.

***

Щодо окремих аспектів загальної системи оподаткування
 1. Що відноситься до інших витрат загальносистемника ФОП: на прикладі, придбання паливно-мастильних, витрати з оплати мобільного зв′язку, оренда автомобіля, добровільне страхування вантажу, з огляду на позицію судової практики?
 2. Чи треба дисконтувати поточну кредиторську заборгованість?: матеріал готувався станом на початок 2020 року, проте своєї актуальності не втратив.
 3. Переривання позовної давності – могутній інструмент у руках платників податків: як розумно використовувати інститут позовної давності при визначенні доходу компанії.

***

Щодо оподаткування нерухомості, ПДФО, ЄСВ, єдиний податок
 1. Чи сплачує підприємець ЄСВ, який перебуває в декреті?: зрозуміло, що податкова вважатиме що сплачувати треба, проте які аргументи знаходять суди при розгляді подібних справ.
 2. Нерухомість використовується в підприємницькій діяльності: податок з нерухомості: подавши 20-ОПП, існує реальний ризик, що пільги зі сплати податку на нерухомість, відмінну від земельної ділянки на квартиру засновника/директора, не поширюватимуться.
 3. Карантин – не завада для анулювання статусу платника єдиного податку: чи можливо позбавити платника єдиного податку (1-3 групи) статусу внаслідок проведення камеральної перевірки.
 4. Подарунок за ціною товару: вигідніше продати чи подарувати свою нерухомість, зважаючи на податкові наслідки?
 5. Чи має право платник єдиного податку зарахувати позику в рахунок виплати дивідендів?: прямої заборони відповідно до положень Податкового кодексу України немає.
 6. Просте товариство для єдинника – панацея?: чи допоможе оптимізувати податкове навантаження при створенні платника єдиного податку простого товариства. 
 7. Фізична особа нерезидент не може бути платником єдиного податку? Не все так однозначно: податкова резидентність може не збігатися з громадянством, чи може фізична особа-підприємець іноземець бути платником єдиного податку, зважаючи на положення Податкового кодексу України.

***

Щодо питань звітності, подачі 20-ОПП
 1. Підприємство знаходиться за місцем проживання директора. Чи подавати 20-ОПП?: які ризики та наслідки виникають, який погляд на це у судів?
 2. 20-ОПП: подавати чи не подавати? Які наслідки та ризики?: для чого необхідно подавати 20-ОПП і що податкова може зробити платнику податків?
 3. 17-ОПП та 20-ОПП: брати близнюки?: яка різниця цих форм, і для чого вони існуюють.

***

Щодо загальних питань оподаткування та ведення бізнесу
 1. Криптовалюта: як оподатковувати?: як чинне податкове законодавство розглядає операції з криптовалютою, як оподатковується дохід від таких операцій, краще зареєструватися ФОПом або працювати через юридичну особу.
 2. Змінилася податкова адреса платника податків: куди звітувати та сплачувати податки?: час від часу такі питання постають, коли підприємство змінює своє місцзнаходження.
 3. Знайти ризик можна в будь-якому контрагенті: які ризики існують під час встановлення ділових відносин зі своїми контрагентами, якщо вони платники єдиного податку, платники ПДВ чи загальносистемними?
 4. Закриття ФОП: податкові аспекти: про деякі аспекти, які слід враховувати під час припинення підприємницької діяльності. 
 5. Юридичний супровід ведення бізнесу в Словаччині: про поширені форми компаній існують, загальні ставки податків, порядок отримання посвідки на тимчасове проживання, переваги ведення бізнесу та проживання в Словацькій Республіці.
 6. КВЕД усьому голова?: про те навіщо КВЕД, яку функцію він виконує з огляду на оподаткування.
 7. Первинний документ у рекламі: які вимоги існують щодо оформлення первинних документів для того аби відстояти свою позицію в суді.

 | на головну | 

 

Пам′ятайте: самодіяльність може бути небезпечною для Вашого бізнесу!

З повагою - Адвокатське бюро "Власова "Вектор"

+380 67 86 244 17 | ev@legalvector.com.ua